HAVARIJNÍ SLUŽBA: 736 240 121

Rychlé kontakty

Správa domů
Marková Alena
354 544 953
Údržba nemovitostí
Cenkner František
604 318 852
Zpracování elektroodpadů
Králík Tomáš
736 158 530
Naše adresa

MARKETA REMONE s.r.o.
Valdštejnova 14
350 02 Cheb

PODROBNÉ KONTAKTY

Zobrazení adresy na mapě

Proč s námi spolupracovat ?

  • tradice již od roku 1993
  • spravujeme více než 100 nemovitostí
  • osobní přístup k zákazníkům
Tradice, odpovědnost a zákaznická spokojenost.

Společnost MARKETA - REMONE s.r.o., byla založena v roce 1993 jako realitní kancelář se zaměřením na správu domů, bytů a nebytových prostor. V současné době poskytujeme na základě mandátních smluv, které máme uzavřeny s jednotlivými společenstvími vlastníků bytových jednotek, komplexní výkon správy jejich domů. Vedle toho zajišťujeme také správu komerčních budov a ekologické zpracování elektroodpadu.

správa nemovitostí  Správa domů a bytů   

  • Technický úsek -  zajišťuje všechny provozně-technické záležitosti spojené se správou domovního a bytového fondu. Jedná se zejména o, zajišťování dodávek tepla, vody, elektřiny a ostatních služeb, provádění údržby a oprav, poskytování nepřetržité havarijní služby, odečty vodoměrů a měřičů spotřeby tepla a zajišťování revizí dle platných vyhlášek.
  • Ekonomický úsek - zajišťuje administrativní a ekonomické záležitosti týkající se předpisů plateb do fondu oprav a rezervního fondu, úhrad za služby včetně ročního vyúčtování, evidenci a vymáhání dlužných pohledávek (upomínky, platební rozkazy ad.) Všem společenstvím vlastníků vedeme podvojné účetnictví.

zpracování elektroodpadů  Zpracování elektroodpadu

Naší další činností je ekologické zpracování vysloužilých elektrických a elektronických zařízení, tzv. elektroodpadu. Demontáž elektroodpadu je realizována ve zpracovatelském zařízení, které má statut chráněné dílny, je součástí systému zpětného odběru navazujícího na směrnice EU a do provozu bylo uvedeno v listopadu 2005.

Ve zpracovatelském zařízení dochází k mechanickému a strojovému rozebírání všech elektrických a elektronických zařízení (televizorů, počítačů, monitorů, tiskáren, praček, elektrických a mikrovlnných trub, kuchyňských spotřebičů, hraček, mobilních telefonů ad.) Pracoviště je vybaveno výkonnou linkou pro odstranění nebezpečných látek z televizních obrazovek a monitorů, lisem a drtičem plastů a separátorem kovů. Jednotlivé demontované části jsou u našich smluvních partnerů následné recyklovány a opětovně využity jako druhotná surovina pro další výrobu.

Více o zpracování elektroodpadu se dočtete zde.

Kontaktní formulář

Průvodce změnou správce nemovitosti

Marketa Remone
MARKETA - REMONE s.r.o. - Valdštenova 14, 350 02 Cheb

  • Twitter
  • Facebook
  • Youtube